Jaroslav Šafařík (Šafara)
Dožínky
Id: 621
olej/plátno, rozměr plátna 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, volné v rámu, lokálně poškozený seschlý rám, původní stav
zobrazeno: 4010x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč