Jaroslav Serpan
DHMOK
Id: 18701
olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vlevo dole, datováno na zadní straně 23.9.73, nerámováno, velmi dobrý původní stav
zobrazeno: 4135x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
74 000 Kč