Jaroslav Serpan
EKN - 22
Id: 209906
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 75 x 52,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1392x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 000 Kč