Jaroslav Serpan
GFF12
Id: 489002
tempera/papír, rozměr listu 25 x 64,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně popsáno
zobrazeno: 594x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 100 Kč