Jaroslav Serpan
K17
Id: 52501
kombinovaná technika/koláž/plátno, rozměr 65,5 x 46 cm, signováno vpravo dole i na zadní straně, datováno 45, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3135x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč