Jaroslav Šerých
Figury
Id: 52201
kombinovaná technika/papír, rozměr 75 x 55 cm, signováno uprostřed, PF 2012, věnování, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1839x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6.4.2017, 21:43:00
6.4.2017 | 21:37 | 2 000 Kč |