Jaroslav Šerých
Žena s maskou
Id: 1657
litografie/papír, č. 120/200, rozměr tisku 32 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, volně loženo, zabarveno od nevhodné pasparty
zobrazeno: 2417x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč