Jaroslav Šetelík
Karlův most
Id: 398001
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1547x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč