Čas na serveru 01:59:27

Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě

Id: 512401

Karlův most v zimě

  •  / Karlův most v zimě / Jaroslav Šetelík

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3029x

Vyvolávací cena:
9 500

41 000

2024,09-1,10,20,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu