Jaroslav Šetelík
Karlův most v zimě
Id: 512401
olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3371x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 48