Jaroslav Šetelík
Pohled na Hradčany
Id: 392
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 65 cm, signováno vpravo dole, obraz drobně poškozen, rám značně oloupán
zobrazeno: 5250x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
26 000 Kč