Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad
Id: 1820
olej/plátno, rozměr plátna 64 x 72 cm, signováno vpravo dole, drobná krupička na obrazu od cizí barvy, oděrky na rámu, původní stav, přiložen posudek PhDr. Františka Dvořáka z roku 2000
zobrazeno: 6321x
Vyvolávací cena:
17 000 Kč
61 500 Kč