Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad
Id: 501103
olej/plátno, rozměr 66 x 51 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2186x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
60 000 Kč