Jaroslav Šetelík
Pohled na Pražský hrad z Petřína
Id: 86023
olej/plátno, rozměr 65,5 x 111 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO
zobrazeno: 5310x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 95