Jaroslav Šetelík
Pohled na sv. Mikuláše
Id: 86022
olej/plátno, rozměr 56 x 70 cm, signováno vlevo dole, obraz ve výborném stavu, rámováno, PO
zobrazeno: 4259x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 56