Jaroslav Šetelík
Pohled z Petřína
Id: 173701
olej/plátno, rozměr 58 x 72 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz v minulosti protržen a neodborně opraven, poškozený rám
zobrazeno: 2037x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 500 Kč