Jaroslav Šetelík
Praha
Id: 99301
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, doporučeno čistit
zobrazeno: 3495x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
36 225 Kč