Jaroslav Šetelík
Pražské panorama
Id: 420604
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2272x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 48