Jaroslav Šetelík
Pražské panorama z Petřina
Id: 90009
olej/plátno, rozměr 130 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně lehce otřená barva, rámováno, PO
zobrazeno: 4467x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 61