Jaroslav Šetelík
Zimní pražské panorama
Id: 504003
kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 78 cm, značeno a datováno na pravé straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 966x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
13 500 Kč