Čas na serveru 03:13:39

Jaroslav Šetelík
Zimní pražské panorama

Id: 504003

Zimní pražské panorama

  •  / Zimní pražské panorama / Jaroslav Šetelík

kombinovaná technika/papír, rozměr 37 x 78 cm, značeno a datováno na pravé straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 918x

Vyvolávací cena:

13 500