Jaroslav Šimůnek
Čtenář
Id: 225102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 24 cm, značeno a datováno 1894, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1855x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč