Jaroslav Šimůnek
Květinářka
Id: 46
rozměr 40 x 40 cm, olej/karton, signováno PD, datováno 1911, nerestaurováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3693x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
17.7.2012, 20:35:00
17.7.2012 | 13:22 | 3 000 Kč |