Jaroslav Šimůnek
Na tržišti
Id: 216808
olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba, po
zobrazeno: 2359x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
10 000 Kč