Jaroslav Šimůnek
Žně
Id: 178202
tempera/papír, rozměr 18 x 31 cm, signováno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2040x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1.4.2019, 21:52:00
31.3.2019 | 16:25 | 1 200 Kč |