Jaroslav Šlechta
Borovice
Id: 304
olej/plátno, rozměr plátna 40 x 49 cm, signováno vlevo dole, zdařilé pojetí plenéru méně známého Kalvodova žáka, rám otlučený, původní stav
zobrazeno: 2675x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
13.5.2013, 21:50:00
13.5.2013 | 21:22 | 1 200 Kč |