J.S.
Pyromanovo pokušení
Id: 264908
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 3594x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 64