Jaroslav Špillar
Chasník
Id: 225508
olej/karton, rozměr 56 x 48 cm, značeno monogramem vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu, krakeláž v malbě
zobrazeno: 1895x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 700 Kč