Jaroslav Špillar
Dudák
Id: 193806
olej/karton, rozměr 30 x 20 cm, signováno monogramem vpravo dole, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1836x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč