Jaroslav Špillar
Fiesole
Id: 141406
akvarel/papír, rozměr malby 30,5 x 20,5 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3055x
Vyvolávací cena:
900 Kč
3 433 Kč