Jaroslav Špillar
Portrét muže
Id: 18716
olej/plátno, rozměr 31,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2527x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč