Jaroslav Špillar
Spící děvče
Id: 266
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 55 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1901, obraz je volný v rámu, na obraze i rámu drobné oděrky, jedná se o velmi kvalitní dílo malíře chodských námětů, celkový dojem umocňuje původní secesní rám, ač drobně poškozen, kvalitu obrazu potvrzuje evidenční číslo z výstavy na rubové straně
zobrazeno: 4279x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
14 000 Kč
13.3.2013, 21:10:00
12.3.2013 | 15:11 | 14 000 Kč |