Jaroslav Štědra
U rybníčku
Id: 1270
olej/plátno, rozměr plátna 26 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, oděrky na obrazu i rámu, volné v rámu, původní stav
zobrazeno: 2344x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 000 Kč