Jaroslav Štika
Krojované děvče
Id: 53414
kombinovaná technika/papír, velikost kresby 59,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2257x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
24.11.2016, 22:34:00
24.11.2016 | 17:08 | 800 Kč |