Jaroslav Sůra
Návrh výročního plakátu Artie
Id: 89404
kombinovaná technika/sololit, rozměr 114 x 76,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 72, lokálně poškozená malba viz foto, volně loženo
zobrazeno: 2956x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 100 Kč