Jaroslav Šváb
Domky u kostela
Id: 44401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1943x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 110 Kč