Jaroslav Švihla
Hnědá pole
Id: 139603
olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně poškozená malba, oděrky na rámu
zobrazeno: 2371x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 700 Kč