Jaroslav Trinkmoc
Břízy na kopci
Id: 2343
olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2333x
Vyvolávací cena:
500 Kč
600 Kč