Jaroslav Tykal
Vyplouváme
Id: 37216
olej/plátno, rozměr 95 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 5808x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 700 Kč