Jaroslav Uiberlay
Stromy
Id: 138
olej/karton, rozměr malby 29,5 x 39,5 cm, signováno LD, datováno 78, zaskleno, nově rámováno
zobrazeno: 3557x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4.12.2012, 20:10:00
1.11.2012 | 22:49 | 2 500 Kč |