Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívčí akt V.
Id: 182905
kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 36 cm, signováno a popsáno vpravo dole a vpravo nahoře, papír v ploše poškozen hnědými tečkami, paspartováno, lokálně zašpiněná pasparta, volně loženo, nerámováno, výtěžek předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku
zobrazeno: 1078x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 100 Kč