Jaroslav Veris (Zamazal)
Dívka s cigaretou
Id: 74202
kolorovaná kresba/papír, signováno vpravo dole, velikost listu 41 x 36,5 cm, mírně poškozeno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1274x
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 000 Kč