Jaroslav Veris (Zamazal)
Dva světy
Id: 27408
olej/karton, rozměr 70 x 24 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, původní rámování
zobrazeno: 2152x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 500 Kč
Příhozy: 70