Jaroslav Veris (Zamazal)
Kompozice
Id: 237010
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 58 x 38 cm, značeno vpravo dole, poškozené paspartování, zaskleno
zobrazeno: 1167x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 300 Kč