Jaroslav Veris (Zamazal)
Ležící
Id: 27405
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2228x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
18.10.2016, 20:45:00
18.10.2016 | 20:27 | 2 200 Kč |