Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 17108
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 36 x 27,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, obraz i rám původním stavu
zobrazeno: 3645x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
24 000 Kč