Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 45204
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2381x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč