Jaroslav Veris (Zamazal)
Španělka
Id: 74207
tužka/papír, rozměr 60,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, podlepeno lepenkou, podklad pomačkán, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1566x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 500 Kč