Jaroslav Veris (Zamazal)
Stojící dívka
Id: 1801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno Paris 64, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2321x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč