Jaroslav Veris (Zamazal)
Sultán
Id: 112119
kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 32 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1669x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč