Jaroslav Veris (Zamazal)
Surrealistická krajina
Id: 56707
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 58 x 41 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 8048x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 62