Jaroslav Veris (Zamazal)
Veliký ptačí trh
Id: 74101
konvolut pěti kusů kreseb, celková velikost 59 x 44 cm, signováno, paspartováno, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1700x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
15.5.2017, 20:48:00
15.5.2017 | 20:42 | 1 800 Kč |